URBAN JUNGLE – Nowa kolekcja HK Living

Kolor zielony kojarzący się z witalnością, harmonią oraz bliskim kontaktem z naturą. Barwy zieleni przypisuje się osobom optymistycznym i spokojnym. W taki właśnie nastrój ma nas wprowadzić najnowsza kolekcja marki HK Living.

Zastosowanie roślin w pomieszczeniach sprawi, że twój dom nabierze zmysłowego charakteru, a we wnętrzu zapanuje harmonia i spokój. Łącząc zielone rośliny z meblami wykonanymi z naturalnych materiałów uzyskasz miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć i się zrelaksować. Chcesz zaaranżować w ten sposób przestrzeń w mieszkaniu? Wykorzystaj różne odcienie zieleni, od mięty po kolor szmaragdowy, poprzeplatany naturalnymi materiałami, takimi jak drewno tekowe, bambus lub rattan. Zobacz kilka nowości!

HyperFocal: 0

HK LIVING

 

FOTEL RATTANOWY PAW

Oryginalny i elegancki fotel zachwyca niesamowitym kunsztem oraz wzornictwem – oparcie nawiązuje kształtem do pawiego ogona, co zdecydowanie wyróżnia go na tyle innych mebli.

3_xx_3_1120

HK LIVING

STOLIKI Z DRZEWA TEKOWEGO

Naturalny i ascetyczny wygląd stolików zachwyca niesamowitą prostotą, a możliwości ich aranżacji są praktycznie nieograniczone – można je zastosować pojedynczo lub w grupie.

stoliki-teka

HK LIVING

FOTELE RATTANOWE

Stylowy i wygodny fotel wykonany z rattanu. Doskonale prezentuje się w pokojach dziennych jak i na tarasie.

hk-living-rattan-egg-chair-natural-hk-living

HK LIVING

SZAFKI NOCNE

Utrzymane w modnej, surowej stylistyce – znakomicie pasują do sypialni w stylu eklektycznym lub skandynawskim. Ascetyczne wzornictwo produktu nawiązuje do klasycznych, metalowych szafek industrialnych, jednak mebel wykonany jest z naturalnego materiału.

 

9_xx_3_193

HK LIVING

 

Bogata kolekcja lamp wykonanych z bambusa, wikliny oraz sznura. Naturalne materiały użyte do ich stworzenia delikatnie ocieplają wnętrze i nadają mu urokliwego, niezwykle przytulnego charakteru.

 

lampy

HK LIVING

 

Odpowiedz